دسته‌ها
مقالات

درگیری دو زباله‌گرد منجر به قتل یکی از آنها شد – شوک آنلاین – نیوزبازنشر خبر از news.ir

شوک:درگیری دو زباله گرد بر سر دسته سیم، با قتل یکی از آنها و مخفی شدن متهم اصلی در حمام خانه اش پایان یافت.

ساعت ۸ شب یک مرداد نزاع خونینی بین دو زباله گرد از سوی اهلی خیابان ۴۵ متری زرندی محله مهرآباد به ماموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی اعلام شد. بدنبال این خبر ماموران راهی محل شده و با بدن نیمه جان مرد میانسالی که با ضربه چاقو روی گردنش مجروح شده بود، مواجه شدند.

مرد ۵۸ ساله بلافاصله توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد اما لحظاتی بعد به علت شدت خونریزی فوت می کند. با مرگ مرد میانسال موضوع به بازپرس کشیک قتل اعلام و به دستور بازپرس جنایی تحقیقات برای عامل این نزاع خونین ادامه یافت.

در تحقیقات میدانی یکی از شاهدان ماجرا می گوید: در حال عبور از خیابان بودم که مقتول را در حال دعوا با زباله گردی دیگر دیدم. ناگهان مقتول روی زمین افتاد و زباله گرد دوم پا به فرار گذاشت. چند متر آن طرف تر ناگهان مرد متواری با خودرویی تصادف کرد و روی رمین افتاد.اما با اینکه مصدوم شده بود از روی زمین بلند شد و به فرارش ادامه داد.

ماموران کلانتری مهراباد در محل تصادف چاقوی خونینی کشف شد که مرد زباله گرد با آن به قتل رسیده بود.

در حالی که بررسی ها برای مشخص شدن هویت متهم فراری ادامه داشت، ماموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی موفق شدند هویت متهم فراری به نام حجت را در تحقیقات میدانی بدست آورند.

با هماهنگی قضایی، ماموران کلانتری راهی خانه حجت شدند. همسر حجت مدعی می شود همسرش در خانه نیست. اما ماموران با مجوز قضایی وارد خانه مرد میانسال شده و حجت را که پشت در حمام خانه اش مخفی شده بود دستگیر کردند. آثار جراحت تصادف روی سر و صورت، کتف و پای چپ مرد ۵۸ ساله به خوبی مشهود بود و مرد میانسال برای تحقیقات به کلانتری منتقل شد.

سر کلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت با اعلام این خبر گفت:حجت در تحقیقات اولیه منکر جنایت شد اما به درگیری با مقتول اعتراف کرد.

وی با اشاره به اظهارات متهم تصریح کرد: متهم اظهار کرد در حال جمع آوری زباله بودم که مقتول به سراغم آمد و گفت دسته سیمی را که از روی زمین برداشتی، به من بده. به او گفتم من سیمی برنداشته و می توانی کیسه جمع آوری زباله ام را ببینی. اما او با مشت به صورتم کوبید و باهم دعوایمان شد. من هم چند مشت به او زدم و از محل فرار کردم.

مرد میانسال در جواب این سوال افسر کلانتری که چرا بعد از تصادف به فرارت ادامه دادی، گفت: می ترسیدم مقتول مرا دوباره کتک بزند برای همین بود که بعد از تصادف به فرارم ادامه دادم.

سرهنگ حسنوند ادامه داد:حجت در رابطه با این سوال ماموران که چرا در خانه ات مخفی شدی، اظهارکرد، موقع فرار شنیدم که مردم می گفتند چاقو خورده وخونریزی دارد، برای همین خیلی ترسیدم.

متهم میانسال به دستور بازپرس جنایی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داده شد و بررسی ها در این خصوص ادامه دارد.

ایلنا

لینک منبع: درگیری دو زباله‌گرد منجر به قتل یکی از آنها شد – شوک آنلاین – نیوز

https://www.news.ir/124814/%D8%AF%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D9%88-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%84%D9%87%E2%80%8C%DA%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D9%86%D8%AC%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D8%AA%D9%84-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2/

حوادث