دسته‌ها
مقالات

درگیری خونین با ۲ کشته در گنبدکاووس – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ محمود علی فر اظهارکرد: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری شدید بین پنج جوان در یکی از روستاهای شهرستان، بلافاصله ماموران انتظامی گنبدکاووس به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس در محل مشخص شد دو نفر از عوامل درگیری با سلاح سرد و گرم یکدیگر را به شدت مجروح کرده اند که توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل و سه نفر دیگر هم قبل از حضور ماموران از محل متواری شده اند.

علی فر با بیان اینکه مجروحان بر اثر شدت جراحات وارده فوت کردند، گفت: اقدامات تخصصی و اطلاعاتی پلیس آغاز و سرانجام در کمتر از ۶ ساعت مخفیگاه چهار متهم دیگر این حادثه خونین شناسایی شد.

۲ کشته در دعوا خونین / در گنبد کاووس رخ داد

فرمانده انتظامی گنبدکاووس بیان کرد: پس از هماهنگی با مراجع قضائی، در عملیاتی غافلگیرانه هر چهار متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

وی گفت: متهمان در تحقیقات اولیه اقرار کردند به همراه یکی از دوستانشان که با فردی با هویت معلوم اختلافات شخصی داشت برای درگیری به منطقه ای دور از شهر رفته که در بین راه آن دو نفر یکدیگر را با سلاح سرد و گرم مجروح کرده و به قتل رساندند.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس افزود: هر چهار متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: درگیری خونین با ۲ کشته در گنبدکاووس – نیوز

https://www.news.ir/149904/%D8%AF%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%DB%B2-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D9%86%D8%A8%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%88%D9%88%D8%B3/

حوادث