دسته‌ها
مقالات

خودکشی به سبک قاضی منصوری از طبقه ششم هتلی در تهران – نیوزبازنشر خبر از news.ir

 سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری از نجات مردی ۳۵ ساله که از پنجره طبقه ششم هتل فردوسی قصد خودکشی را داشت، خبر داد.

به گزارش رکنا،  سرهنگ “دوست علی جلیلیان” با اعلام خبر نجات پسر جوان ۳۵ ساله از خودکشی، درباره جزئیات این خبر، اظهار کرد: حدود ساعت ۰۹:۳۵ صبح روز گذشته از طریق مرکز فوریت های پلیسی ، قصد خودکشی جوانی ۳۵ ساله از لبه پنجره طبقه ششم هتل فردوسی به کلانتری ۱۰۹ بهارستان مخابره شد .

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بیان داشت: با دریافت خبر، بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری ۱۰۹ بهارستان به سر تیمی اکیپ عملیات ویژه سرکلانتری هفتم به همراه عوامل آتش‌نشانی و سایر تیم های امدادی در محل اعلامی حضور پیدا کردند.

وی تصریح کرد: بررسی های اولیه نشان از این داشت که جوان به مدت ۶ روز است که در این هتل اقامت دارد و امروز صبح با قفل کردن در اتاق و شکست شیشه های اطراف قصد خودکشی از طبقه ششم هتل دارد.

خودکشی مرد ۳۵ ساله در یکی از هتل های تهران

سرهنگ جلیلیان تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله شخصا به محل اقامت جوان ۳۵ ساله حاضر شده تا عملیات نجات جوان ۳۵ ساله کنترل و مهار شود که مشخص شد امکان ورود به اتاق این جوان به دلیل قفل بودن در ورودی و نجات وی امکان ندارد.

سرکلانتر هفتم تهران ادامه داد: تخریب و شکست در اتاق هتل به دلیل امکان پرتاب کردن جوان ممکن نبود گام بعدی عملیات پلیسی برای انصراف جوان ۳۵ ساله آغاز که پس از سه ساعت گفت و گو با این جوان وی از خودکشی منصرف شد.

این مقام پلیسی افزود: ساعت ۱۳:۳۵ پایان عملیات اعلام و ترافیک سنگینی نیز که در محل به وجود آمده بود پس از مدتی بار ترافیکی روان و تردد به حالت عادی بازگشت.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: تحقیقات درباره علت این اقدام پسر جوان در حال بررسی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: خودکشی به سبک قاضی منصوری از طبقه ششم هتلی در تهران – نیوز

https://www.news.ir/150868/%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%B4%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%B5%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D8%B4%D8%B4%D9%85-%D9%87%D8%AA/

حوادث