دسته‌ها
مقالات

حمله گرگ به یک روستا در مریوان / ۳ روستایی به شدت زخمی شدند – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: در پی حمله گرگ به یک روستا در مریوان ۳ مرد روستایی به شدت آسیب دیدند.

حمله گرگ به یک روستا در مریوان / 3 روستایی به شدت زخمی شدند

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان مریوان از حمله یک قلاده گرگ به اهالی روستای گلیه از توابع شهرستان مریوان خبر داد.

نمونه برداری از لاشه گرگ مشکوک به هاری

به گزارش رکنا، خاتمی سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان مریوان گفت: در پی گزارش حمله یک قلاده گرگ به ۳ نفر از اهالی روستای گلیه از توابع شهرستان مریوان، بلافاصله این شبکه با هماهنگی مرکز بهداشت شهرستان نسبت به تشکیل اکیپ مشترک برای اعزام به منطقه و انجام کار‌های مورد نیاز اقدام نمود و کارشناس این شبکه با نماینده مرکز بهداشت به روستای یاد شده اعزام شدند.

او افزود: اقدامات بهداشتی لازم از قبیل نمونه برداری و ارسال به آزمایشگاه مرجع، دفن بهداشتی کلیه وسایل بعد از اخذ نمونه که در تماس با گرگ بیمار بود، معرفی افراد زخمی برای واکسینه شدن توسط مرکز هاری شبکه بهداشت شهرستان، آگاهی بخشی به مردم از طریق بلندگوی مسجد و تشکیل کلاس آموزشی برای اهالی روستا، پایش روستا‌های اطراف و در نهایت انجام واکسیناسیون هاری سگ‌های شعاع روستا در اولویت کار‌ها قرار گرفتند.

حمله گرگ به اهالی روستای گلیه

گرگ مشکوک به بیماری هاری در روز روشن در پنج مرحله به باغداران و کودکان حمله کرده و موجب زخمی شدن سه نفر از اهالی شده بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: حمله گرگ به یک روستا در مریوان / ۳ روستایی به شدت زخمی شدند – نیوز

https://www.news.ir/148182/%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%DA%AF%D8%B1%DA%AF-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%A7%D9%86-%DB%B3-%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DB%8C/

حوادث