دسته‌ها
مقالات

حمله وحشیانه یک نژادپرست به زن محجبه و دختر ۱۴ ساله در کارولینای شمالی – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، یک زن نژادپرست که چند هفته پیش نیز به دلیل یک فیلم نژادپرستانه و تعرض به مسلمانان، سابقه دار بود، اخیرا به یک زن محجبه و یک دختر ۱۴ ساله سیاه پوست حمله کرده و در اقدامی نمایشی و خشن حجاب زن محجبه را پاره کرده است.

راشل داون رویت ، ۴۱ ساله ، از شهرستان هندرسون زمانی که ویدئوهایی از وی در تاریخ ۱۳ ژوئن و ۱ جولای منتشر گردید و در موارد متعدد مسلمانان را مورد آزار و اذیت و تهدید قرار داده بود، با محکومیت جهانی مواجه شد. این زن نژادپرست همچنین در مواردی قربانیانش را به تجاوز جنسی تهدید کرده بود.

در حمله اخیر که ۴ جولای رخ داد، وی به تهدیدهایش جامه عمل پوشانده و به یک زن محجبه و دختر ۱۴ ساله سیاه پوستی حمله کرده است و ضمن ضرب و شتم آن‌ها، حجاب زن را از سرش کشیده و پاره کرده است.

ضرب و شتم یک زن سیاه پوست در حمله نژادپرستانه

نهلا کریمه در توییتر خود نوشت: کمتر از ۲ ساعت پیش راشل رویت، حامی برتری نژاد سفید حجابم را پاره کرد، صورتم را گاز گرفت و فریادهای نژادپرستانه علیه من سر داد.

وی در ادامه نوشت: خدا را شکر که یک رهگذر باشرف از راه رسید و من و دختر را نجات داد.

ارنستا کارتر، زن ۳۸ ساله‌ای که شاهد ماجرا بوده گفت برای شرکت در راهپیمایی سیاه‌پوستان به محل آمده که درگیری را مشاهده می‌کند.

درگیری دو زن به خاطر نژادپرستی

کارتر گفت: وقتی نزدیک شدم دیدم که به زن محجبه (کریمه) حمله کرده و حجابش را کشید. او فریاد کمک سر داد و دیدم که به دختر پرید و او را با چنگ و دندان زخمی می‌کرد! گردنبند او را گرفته بود و داشت دختر را خفه می‌کرد.

به گفته کریمه دیگر افراد نیز که در محل بودند، به جای کمک به دختر و زن محجبه، به شخص نژادپرست یاری رسانده‌اند.

در نهایت پلیس در محل حاضر شده و ماجرا را خاتمه داده است. دادگستری محلی مدعی شد که شرایط آزادی این زن در دادگاه قبلی دوری از محله بوده است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

لینک منبع: حمله وحشیانه یک نژادپرست به زن محجبه و دختر ۱۴ ساله در کارولینای شمالی – نیوز

https://www.news.ir/172310/%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%D9%88%D8%AD%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D9%86%DA%98%D8%A7%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D9%86-%D9%85%D8%AD%D8%AC%D8%A8%D9%87-%D9%88-%D8%AF/

حوادث