دسته‌ها
مقالات

حادثه برای ۲۵ کارمند مرکز لرزه نگاری ایلام – نیوزبازنشر خبر از news.ir

۲۵ نفر از کارکنان مرکز لرزه‌نگاری آبدانان ایلام مسموم شدند.

 ۲۵ نفر از کارکنان مرکز لرزه نگاری بخش مورموری شهرستان آبدانان در استان ایلام بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی دچار مسمویت غذایی شدند.

به گزارش رکنا ، ساعت ۱۱:۳۰ ظهر امروز پنجشنبه ۲۰ شهریورماه طی تماس دفتر پرستاری بیمارستان شهدای شهرستان دهلران اعلام شد که تعداد ۲۱ نفر از کارکنان مرکز لرزه نگاری دانان مورموری براثر مسمومیت به بیمارستان اعزام شدند.

بر همین اساس پرسنل بیمارستان فراخوان و این افراد به کمک اورژانس به بیمارستان اعزام شدند.

این افراد با علائم تهوع واستفراغ و ضعف وبی حالی به بیمارستان انتقال داده شدند که براساس آزمایشات صورت گرفته، علت حادثه مسمومیت غذایی تشخیص داده شد .

در حال حاضر اوضاع در کنترل کادر درمانی وپرستاری بیمارستان قرار دارد و حال عمومی مسموم شدگان رضایتبخش است .

در مجموع تعداد ۲۵ نفر از کارکنان شرکت نفت دانان دچار مسمومیت شده‌اند که از این تعداد چهار نفر در درمانگاه مورموری و ۲۱ نفر نیز در درمانگاه شهدای دهلران تحت مداوا قرار گرفته‌اند.

پرسنل پزشکی و پرستاری درمانگاه مورموری و بیمارستان شهدای دهلران تا پایان درمان حضور داشته ونیازی به اعزام مسموم شدگان به مرکز استان احساس نمی شود.

به گزارش ایرنا، میدان نفتی دانان سال ۱۳۸۶ کشف و تولید نفت از آن سال ۱۳۹۳ آغاز شد. این میدان در فاصله ۳۰ کیلومتری جنوب شرقی دهلران و ۸۰ کیلومتری شمال غربی اندیمشک قرار داشته و مخازن اصلی این میدان مخزن آسماری و مخزن بنگستان (شامل سازندهای ایلام و سروک) است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: حادثه برای ۲۵ کارمند مرکز لرزه نگاری ایلام – نیوز

https://www.news.ir/182818/%D8%AD%D8%A7%D8%AF%D8%AB%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DB%B2%DB%B5-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%85%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D9%84%D8%B1%D8%B2%D9%87-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%DB%8C/

حوادث