دسته‌ها
مقالات

جمع آوری ۱۶ معتاد پرخطر در یزد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان یزد از ادامه طرح پاکسازی مناطق آلوده و جمع آوری ۱۶ معتاد پرخطر و تابلو خبر داد و گفت: این افراد جهت درمان به مرکز بازپروری معرفی شدند .

جمع آوری 16 معتاد پرخطر در یزد

به گزارش رکنا،  سرهنگ “منوچهر نصیری” در تشریح این خبر اعلام داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و درخواست های مردمی، پلیس طرح شناسایی معتادان و توزیع کنندگان موادمخدر را در شهرستان یزد در هفته گذشته اجرا کرد.

نصیری با اشاره به تداوم اجرای این طرح گفت: در راستای اجرای این طرح ۱۶ معتاد تابلو و پرخطر جمع آوری و جهت درمان به مرکز بازپروری معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان یزد تصریح کرد: به منظور سالم سازی و پاکسازی مناطق آلوده و جلب رضایت عمومی مردم این طرح و طرح های مشابه همچنان تداوم دارد .

وی در پایان یادآور شد: اقدامات فرهنگی در بحث مبارزه با موادمخدر بسیار ضروری بوده و با اقدامات فرهنگی می توان زمینه های بروز اعتیاد را در جامعه از بین برد و در این راستا باید تلاش بیشتری شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: جمع آوری ۱۶ معتاد پرخطر در یزد – نیوز

https://www.news.ir/151040/%D8%AC%D9%85%D8%B9-%D8%A2%D9%88%D8%B1%DB%8C-%DB%B1%DB%B6-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D9%BE%D8%B1%D8%AE%D8%B7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%D8%B2%D8%AF/

حوادث