دسته‌ها
مقالات

جزییات قتل ۳ طلافروش اصفهانی در کازرون / قاتلان مسلح فراری اند – نیوزبازنشر خبر از news.ir

قتل خونین در طلا فروشی کازرون رخ داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ محمد عبادی نژاد فرمانده انتظامی کازرون با ارائه اطلاعات جدید از پرونده قتل ۳ طلافروش اصفهانی در کازرون، در این باره اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع قتل در یکی از باغ‌های اطراف شهر کازرون، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

قتل ۳ مرد با شلیک از تفنگ ساچمه زنی

او ادامه داد: مأموران انتظامی مشاهده کردند که ۳ نفر با اسلحه ساچمه زنی مورد اصابت گلوله قرار گرفته و بر اثر شدت جراحت‌های وارده فوت کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون با بیان اینکه در بازرسی از محل، همه اموال ۳ مقتول شامل مقادیری طلا و خودرو سواری متعلق به آن‌ها کشف شد، افزود: تحقیقات اولیه پلیس نشان می‌دهد که انگیزه ضارب یا ضاربان سرقت نبوده و با توجه به سرنخ‌های به دست آمده، دستگیری متهم یا متهمان در دستور کار قرار دارد.

 در کازرون خون به پا شد

سرهنگ عبادی نژاد گفت: خرداد ماه امسال نیز ۳ نفر در یک مغازه تعویض روغنی در این شهرستان جان خود را از دست دادند که فوت آن‌ها هیچ ارتباطی به این پرونده نداشته و پس از تحقیقات تکمیلی پلیس و بنا به اعلام پزشکی قانونی، علت مرگ آنان مسمومیت و خفگی ناشی از استنشاق گاز منو اکسید کربن بوده است.

او با بیان اینکه مردم به شایعات مطرح شده در فضای مجازی پیرامون وقوع این ۲ حادثه توجهی نکرده و اخبار صحیح و موثق را از منابع رسمی و مرکز اطلاع رسانی پلیس دریافت کنند، تصریح کرد: پلیس با انتشار دهندگان شایعات بی اساس و کسانی که بخواهند امنیت جامعه را مختل کنند، برخورد قاطع و قانونی خواهد داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: جزییات قتل ۳ طلافروش اصفهانی در کازرون / قاتلان مسلح فراری اند – نیوز

https://www.news.ir/122196/%D8%AC%D8%B2%DB%8C%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%82%D8%AA%D9%84-%DB%B3-%D8%B7%D9%84%D8%A7%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B2%D8%B1%D9%88%D9%86/

حوادث