دسته‌ها
مقالات

جزییات ابتلای ۳۷ دانش‌آموز سیرجانی به کرونا / اظهارات یک مقام رسمی – نیوزبازنشر خبر از news.ir

رئیس روابط عمومی دانشکده علوم‌پزشکی سیرجان درباره مثبت شدن تست کرونای ۳۷ دانش‌آموز هفت تا ۱۰ ساله در مدرسه‌ای در شهر سیرجان گفت: مجموع بستری‌شدگان کرونا در دو بیمارستان امام رضا(ع) و غرضی شهرستان سیرجان تا ظهر امروز سه‌شنبه ۱۸ شهریورماه، ۱۸ نفر بوده است و در بین بستری‌شدگان هم هیچ کودک و نوجوانی نداریم.

به گزارش رکنا، امروز در فضای مجازی پیامی منتشر شده و در حال دست به دست شدن است که نویسندگان آن مدعی شده‌اند طی ۲۴ ساعت گذشته، تست کرونای ۳۷ دانش‌آموز هفت تا ۱۰ ساله در شهر سیرجان و در مدرسه مثبت شده است.

شایعه‌پردازان در ادامه اعلام کرده‌اند که حال ۱۶ نفر از این دانش‌آموزان هم وخیم است! رئیس روابط عمومی دانشکده علوم‌پزشکی سیرجان با تکذیب این ادعا گفت: مجموع بستری‌شدگان کرونا در دو بیمارستان امام رضا(ع) و غرضی شهرستان سیرجان تا ظهر امروز سه‌شنبه ۱۸ شهریورماه، ۱۸ نفر بوده است و در بین بستری‌شدگان هم هیچ کودک و نوجوانی نداریم.

سیدعلی آتشی‌پور با بیان اینکه وضعیت کرونا در سیرجان همچنان قرمز است، افزود: کل موارد مثبت قطعی در مناطق تحت پوشش دانشکده علوم‌پزشکی سیرجان از ابتدا تاکنون یک‌هزار و ۷۷۵ نفر بوده که از این تعداد، ۶۶۵ نفر بستری شده و از خدمات بیمارستانی استفاده کرده‌اند.

وی گفت: متاسفانه از ابتدای اپیدمی تاکنون ۳۴ نفر از بیماران کرونا در این شهرستان نیز جان خود را از دست داده‌اند و طی یک روز اخیر نیز، سه بیمار جدید کرونا در شهرستان سیرجان بستری شده‌اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: جزییات ابتلای ۳۷ دانش‌آموز سیرجانی به کرونا / اظهارات یک مقام رسمی – نیوز

https://www.news.ir/180288/%D8%AC%D8%B2%DB%8C%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%A8%D8%AA%D9%84%D8%A7%DB%8C-%DB%B3%DB%B7-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%E2%80%8C%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2-%D8%B3%DB%8C%D8%B1%D8%AC%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D9%87/

حوادث