دسته‌ها
مقالات

جزئیات مرگ همزمان ۴ جوینده گنج در کرمانشاه – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: ۴ مرد که با حفر گودالی ۱۵ متری در غار روستایی در گیلانغرب در جست‌وجوی گنج بودند، دچار گازگرفتگی شده و فوت کردند.

جزئیات مرگ همزمان 4 جوینده گنج در کرمانشاه

به گزارش رکنا، ۴ مرد مدتی بود که در سودای یافتن گنج به غاری در شهرستان گیلانغرب رفته و وسایل حفاری غیرمجاز برای یافتن گنج را به دامنه ارتفاعات غار مشرف به روستای کلاه‌ دراز سفلی دهستان چله‌بخش مرکزی شهرستان گیلانغرب رسانده بودند. آنها در این مدت در دهانه غاری که در ارتفاعات بود، گودالی ۱۵ متری حفر کرده بودند تا بتواند راهی برای ورود به غار پیدا کنند.

فکر و ذهن آنها شده بود یافتن گنج و چهارشنبه، بیست‌ودوم مرداد امسال تصمیم گرفتند وارد گودال شوند، اما دهانه گودال منتهی به غار کمی تنگ بود و نمی‌شد هر چهار نفر وارد غار شوند؛ بنابراین یکی‌ یکی وارد غار شدند و دیگر بازنگشتند.

خارج کردن ۴ جسد از تونل در گیلانغرب / آنها زنده زنده دفن شدند

اهالی که به غیبت آنها مشکوک شده بودند با نیروهای امدادی تماس گرفته و درخواست کمک کردند. وقتی امدادگران به محل رسیدند، دهانه کوچک ورودی غار، عملیات را با مشکل رو‌به‌رو کرد. بعد از ساعتها تلاش صبح روز پنجشنبه آتش‌نشانان به‌سختی وارد دهانه تنگ غار شده و با صحنه عجیبی روبه‌رو شدند. چهار مرد به فاصله نزدیک به یکدیگر افتاده بودند. اجساد آنها را ظهر پنجشنبه به‌سختی از داخل غار خارج کردند که معلوم شد جویندگان گنج بر اثر گازگرفتگی فوت شده‌‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: جزئیات مرگ همزمان ۴ جوینده گنج در کرمانشاه – نیوز

https://www.news.ir/149154/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D9%87%D9%85%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%DB%B4-%D8%AC%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%DA%AF%D9%86%D8%AC-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86/

حوادث