دسته‌ها
مقالات

جزئیات تهدید هواپیمای ماهان از سوی جنگنده های اسرائیل + فیلم – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، برخی از کاربران لبنانی در توییتر با انتشار تصاویر داخل هواپیمای مسافربری که گفته می شود متعلق به شرکت ماهان است، گزارش دادند به دلیل فرود اضطراری برخی از مسافران دچار آسیب سطحی شدند.

هواپیما

هنوز جزئیات بیشتری گزارش نشده است. ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ نیز وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در حملات هوایی خود به سوریه از پوشش و سپر هواپیماهای غیرنظامی استفاده می کند تا عملکرد سامانه های پدافند هوایی سوریه را مختل کند.

بر اساس این گزارش، همزمان با حمله جنگنده های اسرائیلی به اطراف دمشق و نزدیک فرودگاه بین المللی این شهر، یک فروند هواپیمای مسافربری مدل ایرباس۳۲۰ با ۱۷۲ مسافر از مبدا تهران آماده فرود در فرودگاه دمشق بود.

به لطف عملیات فنی برج مراقبت فرودگاه دمشق و عملکرد فعال سیستم کنترل ترافیک هوایی، هواپیمای مسافری از منطقه شلیک ضد موشک ها دور و خارج شد و به جای فرودگاه دمشق با امنیت در فرودگاه پایگاه روسی حمیمیم به زمین نشست.

هواپیما

رژیم صهیونیستی طی سال‌های اخیر بارها به دمشق و مناطق مختلف سوریه حمله هوایی کرده که این حملات توسط ره گیری به موقع پدافند هوایی سوریه دفع شده است.

هواپیما

برخی منابع پنجشنبه شب گزارش دادند، یک فروند هواپیمای شرکت ماهان که در حال فرود در فرودگاه بیروت بوده به احتمال زیاد با مزاحمت جنگنده‌های رژیم صهیونیستی مواجه شده و فرود اضطراری داشته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست اسرائیلی بودن جنگنده (یا جنگنده‌های) متجاوز به هواپیمای مسافربری ایران را تأیید کرد.

لینک منبع: جزئیات تهدید هواپیمای ماهان از سوی جنگنده های اسرائیل + فیلم – نیوز

https://www.news.ir/123574/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D9%87%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D9%88%DB%8C-%D8%AC%D9%86%DA%AF/

حوادث