دسته‌ها
مقالات

تنها عکس از سوسن سلیمی بازیگر ایرانی / علت مرگ چه بود؟ / سوسن تسلیمی زنده است – نیوزبازنشر خبر از news.ir

تنها عکس از سوسن سلیمی بازیگر زن ایرانی

سوسن سلیمی  بازیگر قدیمی سینمای ایران دیروز ۲۷ تیر ماه در بهشت زهرا به خاک سپرده شد. یکی از نزدیکان این بازیگر با تایید خبر درگذشت سوسن سلیمی گفت: صبح ۲۶ تیر ماه خانم سلیمی در منزلش در تهران از دنیا رفت.

وی درباره دلایل فوت این بازیگر توضیح داد: ایشان ۱۰ روزی بود اشتهایی نداشتند و مریضی خاصی هم تشخیص داده نشد اما سرانجام از دنیا رفتند.

سوسن سلیمی متولد ۱۳۲۳بود و در فیلم های دهه ۶۰ به ایفای نقش پرداخته است. سوسن سلیمی حرفه بازیگری را از سال ۱۳۶۶ با بازی در فیلم «پرستار شب» به کارگردانی محمدعلی نجفی آغاز کرد و با ایفای نقش در فیلم مهدی فخیم‌زاده با عنوان «شتابزده» به چهره‌ای شناخته شده مبدل شد. سوسن سلیمی در طی سه دهه حضور در عرصه بازیگری سینما با فیلم‌سازان به‌نامی چون حبیب کاووش، محمدرضا اعلامی،‌ علیرضا داوودنژاد، مسعود کیمیایی و تهمینه میلانی همکاری کرده است. سوسن سلیمی علاوه بر بازیگری فعالیت در رشته طراحی صحنه و لباس را نیز از سال ۱۳۶۷ با «سرب» ساخته مسعود کیمیایی شروع کرده بود.

سوسن تسلیمی

سوسن تسلیمی زنده است

گفتنی است که بعد از انتشار خبر فوت سوسن سلیمی به دلیل تشابه اسمی با سوسن تسلیمی بازیگر پیشکسوت کشورمان که در حال حاضر به خارج از کشور مهاجرت کرده اند ، در برخی رسانه ها به اشتباه خبر فوت خانم تسلیمی منتشر شده است.  برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

لینک منبع: تنها عکس از سوسن سلیمی بازیگر ایرانی / علت مرگ چه بود؟ / سوسن تسلیمی زنده است – نیوز

https://www.news.ir/116776/%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D9%88%D8%B3%D9%86-%D8%B3%D9%84%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B9/

حوادث