دسته‌ها
مقالات

تلخ ترین مرگ پسر ۱۶ ساله در قلهک تهران / فریادهایش را هیچ کس نشنید – نیوزبازنشر خبر از news.ir

اختلال در حرکت آسانسور روز گذشته در قلهک تهران جان پسر نوجوان را گرفت.

به گزارش رکنا ، پسر نوجوانی برای رفتن به منزل خود در طبقه پنج ساختمان در حال استفاده از آسانسور بوده که ناگهان آسانسور حین بالا رفتن دچار اختلال شد … در نهایت، پسر نوجوان به دلیل سقوط به چاهک آسانسور، جان خود را از دست داد.

  بعدازظهر روز گذشته خبر سقوط مرگبار پسر نوجوانی به چاهک آسانسور یک منزل مسکونی در محدوده منطقه قلهک به پلیس اعلام شد.

با حضور مأموران در محل حادثه مشاهده شد پسر ۱۶ ساله‌ای به چاهک آسانسور سقوط کرده و جان خود را از دست داده است.

مرگ تلخ پسر تهران در چاهک آسانسور

بررسی‌های بیشتر نشان داد که پسر نوجوان برای رفتن به منزل خود در طبقه پنج ساختمان مذکور در حال استفاده از آسانسور بوده که ناگهان آسانسور حین بالا رفتن دچار اختلال شده بود.

کابین آسانسور در پی این حادثه، مابین طبقه چهارم و پنجم متوقف شده و پسر نوجوان پس از این اتفاق، زنگ داخلی آسانسور را به صدا درآورده بود.

در این حین فردی که در آن لحظه، کلید آسانسور را به همراه داشت، با استفاده از کلید اقدام به باز کردن در آسانسور کرده و پسر نوجوان نیز درحالیکه قصد داشت از کابین آسانسور وارد طبقه چهارم شود، به چاهک آسانسور سقوط کرد و جان خود را از دست داد.

در نهایت جسد وی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات بیشتر درباره این پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: تلخ ترین مرگ پسر ۱۶ ساله در قلهک تهران / فریادهایش را هیچ کس نشنید – نیوز

https://www.news.ir/126245/%D8%AA%D9%84%D8%AE-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D9%BE%D8%B3%D8%B1-%DB%B1%DB%B6-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D9%84%D9%87%DA%A9-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%81/

حوادث