دسته‌ها
مقالات

تصادف مرگبار پیکان وانت در کرج – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز از فوت راننده یک پیکان وانت به دلیل برخورد با نیوجرسی در آزادراه کرج-قزوین خبر داد.

تصادف مرگبار پیکان وانت در کرج

به گزارش رکنا، سرهنگ سید مجید فیض جعفری، معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز گفت: درپی اعلام مرکزفوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد یک دستگاه خودرو پیکان وانت به حاشیه آزادراه کرج- قزوین در محدوده شرکت ماموت، بلافاصله ماموران پلیس راه جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

سرعت زیاد، راننده پیکان وانت را به کام مرگ کشاند

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز افزود: بلافاصله پس از حضور ماموران مشخص شد که یک دستگاه خودرو پیکان وانت به علت سرعت بالا و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو پس از برخورد با یک دستگاه نیسان وانت با سرعت زیاد با نیوجرسی حاشیه آزاد راه برخورد کرده و به دلیل شدت صدمه وارده در دم جان باخته است.

سرهنگ فیض جعفری گفت: کارشناسان پلیس راه علت حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده پیکان وانت اعلام کرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: تصادف مرگبار پیکان وانت در کرج – نیوز

https://www.news.ir/180958/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%81-%D9%85%D8%B1%DA%AF%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AC/

حوادث