دسته‌ها
مقالات

تصادف مرگبار پراید با درخت در اصفهان / ۲ تن در دم جان باختند – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تصادف یک سواری پراید با درخت کنار خیابان و فوت ۲ نفر و مجروح شدن ۲ فرد دیگر خبر داد.

تصادف مرگبار پراید با درخت در اصفهان / 2 تن در دم جان باختند

به گزارش رکنا، سرهنگ “محمدرضا محمدی” اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد تصادف منجر به فوت در خیابان “کهندژ” بلافاصله گشت انتظامی و عوامل پلیس راهور به محل اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه یک سواری پراید با درخت کنار خیابان برخورد کرده که متاسفانه ۲ سرنشین خودرو در دم فوت و راننده و دیگر سرنشین آن نیزبه شدت مجروح شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تصادفات رانندگی تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام شده است.

رئیس پلیس راهور اصفهان تاکید کرد: سرعت مطمئنه سرعتی است که راننده کنترل کامل بر وسیله نقلیه خود دارد و یک راننده با تجربه، شرایط خودرو، جاده و آب و هوایی را می سنجد و با سرعت مطمئنه حرکت می کند که امید است رانندگان عزیز در همه حال این مهم را رعایت کنند تا هنگام وقوع حوادث ناگهانی تسلط بیشتری بر خودروی خود داشته باشند و بتوانند بهترین عکس العمل را نشان دهند و از وقوع حوادث جبران ناپذیر پیشگیری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: تصادف مرگبار پراید با درخت در اصفهان / ۲ تن در دم جان باختند – نیوز

https://www.news.ir/178698/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%81-%D9%85%D8%B1%DA%AF%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-%DB%B2/

حوادث