دسته‌ها
مقالات

تصادف مرگبار دوچرخه و موتور در بیجار / یک نفر کشته شد – نیوزبازنشر خبر از news.ir

 رییس مرکز فوریت های پزشکی بیجار از کشته شدن یک نفر در تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با یک دوچرخه خبر داد و گفت: در این حادثه راکب موتورسیکلت جان خود را از دست داد.

به گزارش رکنا، نریمان ورمزیار روز یکشنبه اظهار داشت: برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با دوچرخه در محور بیجار به سنندج در سامانه ۱۱۵ ثبت شد و کارشناسان فوریت های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور کارشناسان و بررسی انجام شده راکب موتور که مرد ۴۴ ساله‌ایی بود بدلیل شدت جراحات وارده در تصادف کشته شد و راکب دوچرخه که مردی ۳۲ ساله است نیز پس از انجام عملیات اولیه درمانی، برای ادامه مداوا به بیمارستان امام حسین(ع) منتقل شد.

تصادف مرگبار در بیجار / مرد ۴۴ ساله در دم فوت کرد

رییس مرکز فوریت های پزشکی بیجار یادآور شد: راکبین موتورسیکلت و دوچرخه حتما در هنگام تردد در معابر علاوه بر رعایت سرعت مطمئنه، استفاده از کلاه ایمنی را فراموشی نکنند چون عاملی برای کاهش ضربه به سر و گردن در هنگام تصادف است.

او از یک عملیات امداد و نجات در امامزاده حمزه عرب نیز خبر داد و گفت: گزارشی مبنی بر سقوط از ارتفاعات کوه امامزاده حمزه عرب به این مرکز رسید که با همکاری واحد آتش نشانی شهرداری بیجار، عملیات نجات مرد میانسال در پی سقوط از ارتفاع سه ساعت به طول انجامید و مصدوم نجات پیدا کرد.

ورمزیار تاکید کرد: این مرد ۴۴ ساله که بر اثر سقوط از ارتفاعات حمزه عرب دچار مصدومیت، ترومای پای چپ و جراحت بدنی شده بود با اقدامات اولیه اورژانسی، به صورت کاملا ایمن و سلامت به منطقه امن منتقل سپس به بیمارستان امام حسین (ع) برای سیر مراحل درمانی اعزام شد.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: تصادف مرگبار دوچرخه و موتور در بیجار / یک نفر کشته شد – نیوز

https://www.news.ir/118561/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%81-%D9%85%D8%B1%DA%AF%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D9%88-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%B1-%DB%8C/

حوادث