دسته‌ها
مقالات

تصادف عجیب در اتوبان بابایی – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ “محمد رازقی” گفت : ساعت ۰۶:۲۰ صبح روز پنج شنبه خبر واژگونی یک دستگاه کامیون خاور به تصادف چنددستگاه خودروی سواری به مرکز فوریت های پلیسی اعلام شد.

تصادف ۸ خودرو در اتوبان بابایی

وی عنوان کرد: گزارش اولیه حاکی از این بود، خودروی خاور که در مسیر شرق به غرب “اتوبان بابایی” محدوده هنگام در حال تردد بود ناگهان خودروی خاور واژگون و ۸ وسیله دستگاه وسیله نقلیه با یکدیگر برخورد می کند.

وی افزود: با حضور کارشناسان پلی راهور در نشانی اعلامی مشخص شد که خوشبختانه این تصادف مصدومیتی در پی نداشته و خودروی خاور واژگون با خودروهای پراید، پژو، وانت، جک، پراید، پراید، پژو و نیسان که در همین مسیر در حال حرکت بودند برخورد می کند و پس از طی مسافتی متوقف می شود.

سرهنگ محمد رازقی با بیان اینکه کارشناسان علت حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه و عدم کنترل راننده خودرو اعلام کردند ، گفت : با حضور جرثقیل سنگین راهور در موقعیت تصادف این خاور به حالت عادی بازگشت و به کنار راه منتقل شد و پس از مدتی ترافیک به حالت عادی بازگشت .

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران از رانندگان خواست: در هنگام رانندگی باسرعت مطمئن حرکت کنند و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف کنند و از حرکاتی که باعث شود توجه آنها از رانندگی پرت شود خودداری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

لینک منبع: تصادف عجیب در اتوبان بابایی – نیوز

https://www.news.ir/117554/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%81-%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C/

حوادث