دسته‌ها
مقالات

برگزاری کمیسیون ماده ۳۸ برای حل اختلاف شهرداری و پیمانکاران – نیوزبازنشر خبر از news.ir

 دویست و پانزدهمین جلسه شورای شهر تهران

تهران (پانا) – رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران از برگزاری کمیسیون ماده ۳۸ به صورت هفتگی برای حل اختلاف میان شهرداری و پیمانکاران خبر داد.

به گزارش شورای شهر تهران، مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه کمیسیون ماده ۳۸ شهرداری تهران به حل اختلاف میان کلیه پیمانکاران و شرکت ها و سازمان های طرف قرارداد با شهرداری تهران اختصاص دارد، گفت: وقتی شرکت ها و سازمان ها در اجرای قرارداد اختلافی با شهرداری تهران داشته باشند، شکایتشان به کمیسیون ماده ۳۸ ارجاع داده می شود.

او افزود: طبق قانون مصوب مجلس، اعضای این کمیسیون سه نفره شامل یک قاضی به انتخاب ریاست دادگستری استان تهران، نماینده فرمانداری تهران و نماینده شورای شهر تهران است.

فراهانی تصریح کرد: افتخار دارم به نمایندگی از شورای شهر تهران در این کمیسیون شرکت کنم. هر هفته جلسات متعددی در این خصوص برگزار می شود.

به گفته او هر هفته شنبه ها به این شکایات رسیدگی می شود که این شکایات هم شامل پروژه های مشارکتی و سرمایه گذاری است.

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با بیان اینکه این کمیسیون مامن امنی برای استیفای حقوق شرکت ها و سازمان های طرف قرارداد شهرداری تهران است، افزود: هفته گذشته این جلسه برگزار شد که در آن طی ۴ ساعت به ۱۱ پرونده رسیدگی شد.

لینک منبع: برگزاری کمیسیون ماده ۳۸ برای حل اختلاف شهرداری و پیمانکاران – نیوز

https://www.news.ir/293032/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%85%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87-%DB%B3%DB%B8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D9%84-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%84%D8%A7%D9%81/

حوادث