دسته‌ها
مقالات

برخورد ۲ خودرو سواری در تهران حادثه آفرید / ۲ مصدوم راهی بیمارستان شدند – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا،  سرهنگ “محمد باقر پور” اظهار داشت : در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف جرحی و برخورد دو دستگاه خودرو ۲۰۶ بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۲۶ پلیس راهور تهران به همراه عوامل امدادی در محل حاضر شدند .

این مقام انتظامی تصریح کرد: راننده هر دو خودرو که در این تصادف به شدت آسیب دیده بودند بلافاصله با حضور عوامل امدادی و کارکنان آتش نشانی به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند.

وی گفت: بررسی های اولیه نشان از این داشت، یک دستگاه سواری ۲۰۶ که در مسیر شمال به جنوب بزرگراه “آزادگان نرسیده به فتح” در حال تردد بود که به علت تغییر مسیر ناگهانی با یک دستگاه خودرو ۲۰۶ دیگر به شدت برخورد می کند و سپس خودروی مقصر با گاردریل های میانی برخورد کرده و وارد رفیوژ میانی بزرگراه می شود و متعاقب آن واژگون می شود.

رئیس منطقه ۲۶ پلیس راهور تهران توضیح داد: راننده خودرو مقصر به دلیل نبستن کمربند ایمنی به بیرون از خودرو پرتاب و در لاین مخالف با زمین برخورد می کند که به علت شدت ضربه وارده به شدت آسیب می بیند.

وی ادامه داد: راننده خودرو ۲۰۶ دیگر نیز که در این تصادف قادر به خروج از خودرو نبوده و مصدوم شده بود، با حضور عوامل آتش نشانی به بیرون از خودرو انتقال و هر دو مصدوم حادثه به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ باقرپور از رانندگان خواست: در حین حرکت ابتدا با زدن چراغ راهنما و اطلاع دادن به دیگر رانندگان، تغییر مسیر داده و از پیچیدن های ناگهانی در معابر شهری که باعث بروز اینچنین حوادثی می شود جدا خودداری کنندبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: برخورد ۲ خودرو سواری در تهران حادثه آفرید / ۲ مصدوم راهی بیمارستان شدند – نیوز

https://www.news.ir/175634/%D8%A8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF-%DB%B2-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AD%D8%A7%D8%AF%D8%AB%D9%87-%D8%A2%D9%81%D8%B1/

حوادث