دسته‌ها
مقالات

بازداشت ۱۵ جوان که برای دختران و زنان مریوانی نقشه شیطانی داشتند – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، سرهنگ کامبیز رستم نیا اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مصوبات شورای تامین شهرستان و همچنین درخواست بسیاری از شهروندان با حضور دادستان طرح پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز شهر مریوان اجرا شد.

وی افزود: ماموران پلیس طی یک عملیات پنج دستگاه خودروی سواری و ۱۵ دستگاه موتور سیکلت که برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کردند، شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی مریوان یادآور شد: در این عملیات ۱۵ نفر که برای شهروندان و خانواده ها در پارک‌ها و مکانهای تفریحی ایجاد مزاحمت می‌کردند و سلاح سرد و یا خالکوبی داشتند بازداشت و از آنها تعداد ۶۰ قبضه سلاح سرد از جمله چاقو، قمه و شمشیر کشف و ضبط شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از شهروندان که همواره در ایجاد نظم و امنیت یاریگر پلیس هستند تاکید کرد: پلیس با هرگونه قدرت نمایی و برهم زدن آرامش عمومی جامعه به شدت برخورد کرده و به خانواده‌ها توصیه می‌کند مواظب فرزندان خود بوده و برآنها نظارت کرده و اجازه ندهند بدون گواهینامه رانندگی کنند.

دستگیری ۱۵ مزاحم نوامیس مردم در مریوان

سرهنگ کامبیزنیا با بیان اینکه طرح مقابله با اراذل و اوباش همچنان ادامه دارد گفت : طرح تامین مدارس و طرح توقیف خودرو و موتورسیکلت های که با سرعت زیاد و با آلودگی صوتی ایجاد مزاحمت می‌کنند نیز در دستور کار پلیس است و با خاطیان به شدت برخورد می‌شود.

هفته گذشته نیز دادستان انقلاب و عمومی مریوان در اطلاعیه ای اعلام کرد جهت ارتقای ضریب امنیت، آسایش عمومی و رضایتمندی شهروندان، طرح پاکسازی مراکز عمومی، تفریحی و پارک‌ها به صورت ویژه انجام و با حضور دادستان و فرمانده انتظامی و ماموران پلیس به مرحله اجرا در آمد و در مجموع ۲۷ نفر دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

در ادامه این اطلاعیه آمده بود، در این طرح ۹ دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک و یا دارای پلاک مخدوش متعلق به این افراد توقیف و تعدادی سلاح سرد از جمله چاقو، قمه، باتوم و شوکر برقی نیز از متهمان کشف و ضبط شد.

شهرستان مریوان با جمعیت ۱۵۳ هزار نفری در غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: بازداشت ۱۵ جوان که برای دختران و زنان مریوانی نقشه شیطانی داشتند – نیوز

https://www.news.ir/183614/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%DB%B1%DB%B5-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B1/

حوادث