دسته‌ها
مقالات

این زن نمی دانست ۹ ماه مادر شده است / او در سرویس بهداشتی چه دید – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، شارلوت ویلر اسمیث، وکیل ۳۱ ساله بریتانیایی بدون آنکه علائم بارداری مانند بزرگ شدن شکم در او دیده شود، به مدت ۹ ماه باردار بود، بدون اینکه از این موضوع خبر داشته باشد.

این زن فکر می کرد معده درد دارد

خانم شارلوت به برنامه تلویزیونی Good Morning Britain گفت که به مدت ۲ روز دچار درد معده شده بود و پزشکان به او گفتند که دلیل این موضوع سندرم روده تحریک‌پذیر و جمع‌شدن گاز‌های شکمی است. او بدون آنکه متوجه بارداری‌اش باشد، ۷ کیلومتر دویده بود و در جلسات تمرینی خصوصی هم شرکت کرده بود.

این مادر جوان در ادامه توضیح داد، همسرش در بیرون خانه در حال ورزش کردن و دویدن بود که او دچار درد زایمان شد. او گفت: «زمانی که از پله‌های خانه بالا و پایین می‌رفتم شکمم درد گرفت. فکر کردم به دستشویی بروم، شاید واقعا دلیل این درد جمع شدن گاز‌های شکمی باشد. زمانی که خروج بند ناف را دیدم متوجه شدم که داستان چیز دیگری است. فورا به همسرم و اورژانس زنگ زدم و تا قبل از رسیدن آن‌ها دخترم را در هال خانه‌مان به دنیا آوردم.»

او از همسرش و از تیم اورژانس به ویژه در زمینه احیاء موفقیت‌آمیز دخترش که به شدت بیمار بود، تشکر کرد. او گفت که همسرش توانسته با به یاد آوردن اصول کمک‌های اولیه که در مدرسه ابتدایی یاد گرفته بود، به او کمک کند.

پزشک تیم اورژانس هم از خونسردی و آرامش خانم و آقای اسمیث ابراز خرسندی کرد. دختر این خانواده در زمان تولد به کمبود شدید اکسیژن دچار شده بود که با کمک تیم پزشکی توانست نجات پیدا کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: این زن نمی دانست ۹ ماه مادر شده است / او در سرویس بهداشتی چه دید – نیوز

https://www.news.ir/121434/%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D9%86-%D9%86%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA-%DB%B9-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D9%88-%D8%AF%D8%B1/

حوادث