دسته‌ها
مقالات

اقدام پلید زوج کرجی در مغازه مرغ فروشی – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا ، معاون هماهنگ‌کننده فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد: یک زوج که با کپی اطلاعات کارت بانکی شهروندان، اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب ۱۵ نفر از شهروندان کرده بودند، در این استان دستگیر شدند.

سرهنگ سیدمجید فیض جعفری گفت: تعدادی از شهروندان فردیس به پلیس فتا این شهرستان مراجعه و مدعی شدند که کارت عابر آنها در اختیار خودشان بوده و از حساب آنها برداشت صورت گرفته است، که بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

روش سرقت زوج البرزی چه بود؟

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که برداشت به صورت اینترنتی نبوده و به صورت فیزیکی از طریق دستگاه پوز و دستگاه ATM از حساب مالباختگان برداشت شده، که شک ماموران به کپی اطلاعات کارت بانکی مالباختگان از طریق اسکیمر به یقین تبدیل شد.

متهمان با استقرار یک دستگاه اسکیمر در یک مرغ‌فروشی در شهر فردیس با سرقت اطلاعات و کپی کارت بانکی بیش از ۱۵ نفر از شهروندان، مبلغ یک میلیارد ریال از حساب آنها برداشت کرده‌اند.

زوج کلاهبردار توسط پلیس البرز غافلگیر شدند

وی خاطرنشان کرد: ماموران مخفیگاه این زوج کلاهبردار را شناسایی کرده و در عملیاتی غافلگیرانه هر دو آنها را دستگیر کردند.

وی گفت: در بازرسی از مخفیگاه این زوج کلاهبردار تعداد زیادی کارتخوان بانکی، دستگاه اسکیمر و سایر لوازم ملزوم برای کلاهبرداری اسکیمری کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: متهمان در مواجهه با مدارک و مستندات دقیق ماموران به کپی کردن از کارت ۵۰ نفر از شهروندان اعتراف کرده که تاکنون به برداشت غیرمجاز از کارت بانکی ۱۵ نفر از آنها به ارزش یک میلیارد ریال اقرار کرده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: اقدام پلید زوج کرجی در مغازه مرغ فروشی – نیوز

https://www.news.ir/170898/%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D8%B2%D9%88%D8%AC-%DA%A9%D8%B1%D8%AC%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%BA%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%BA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DB%8C/

حوادث