دسته‌ها
مقالات

افزایش ایمنی موتورسیکلت گامی موثر در پیشگیری از سرقت – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارشرکنا، “حسین حسین زاده” در تشریح این خبر عنوان کرد: در پی مراجعه تعدادی از مال باختگان و ارائه مرجوعه قضائی در خصوص سرقت موتور سیکلت در محله کیانشهر، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار تیم عملیات قرار گرفت و ماموران موفق شدند عاملان سرقت که ۲ مرد جوان بودند شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهمان ۳ دستگاه موتور سیکلت سرقتی کشف شد، تاکید کرد: رعایت نکات ایمنی و افزایش ضریب ایمنی موتورسیکلت می تواند در پیشگیری از وقوع سرقت موثر باشد.

سرهنگ “حسین زاده” در راستای پیشگیری از سرقت موتور سیکلت توصیه کرد: در هنگام پارک کردن موتور سیکلت علاوه بر قفل فرمان موتور سیکلت از قفل و زنجیر مطمئن استفاده کنید و در مکان های مطمئن و قابل مشاهده پارک کنید.

توصیه های ایمنی برای سرقت موتورسیکلت

کلانتر محله تهرانسر تصریح کرد: از سپردن موتور سیکلت به افراد غیر مسئول و نا آشنا خوداری کنید و حتی المقدور موتور سیکلت خود را در پارکینگ های عمومی که دارای نگهبان مشخص و مطمئن می باشد پارک نموده و رسید دریافت کنید.

وی تاکید کرد: از روشن گذاشتن موتور سیکلت در مقابل درب منزل و مکان های عمومی جهت انجام کار ضروری جداً خودداری کنید

سرهنگ حسین زاده در خاتمه از شهروندان خواست: به توصیه های پلیس برای حفظ خودرو و موتور سیکلت خود در پیشگیری از سرقت، توجه کرده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک پلیس را از طریق تلفبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: افزایش ایمنی موتورسیکلت گامی موثر در پیشگیری از سرقت – نیوز

https://www.news.ir/121248/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D9%85%D9%86%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%DA%A9%D9%84%D8%AA-%DA%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%AB%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE/

حوادث