دسته‌ها
مقالات

اعتراف زن دانشجو به یک قتل هولناک / شب بود که سراغش رفتم + عکس – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: زن جوان دانشجویی که تنها فرزندش را در یک اقدام جنون آمیز به قتل رساند ، روز گذشته در اولین اعترافات تکان دهنده خود مدعی شد: به خاطر سنگینی درس ها در ترم تابستانی و فشار تحصیلی در فضای مجازی، دچار بیماری روحی شدم و در عالم توهم دخترم را کشتم!

اعتراف زن دانشجو به یک قتل هولناک / شب بود که سراغش رفتم + عکس

به گزارش رکنا، دانشجوی ۲۹ ساله ای که دختر خردسالش را در مشهد و به طرز عجیبی به قتل رسانده است، روز گذشته پس از بهبودی نسبی از نظر روحی، در برابر قاضی ویژه قتل عمد مشهد قرار گرفت و به سوالات تخصصی قاضی کاظم میرزایی پاسخ داد. این زن در حالی که مدعی بود دلیل شکستگی استخوان های فرزندش را نمی داند و او را به جایی نکوبیده است ، درباره چگونگی وقوع این جنایت وحشتناک مدعی شد: من دانشجو هستم و در ترم تابستانی تحصیل می کردم اما نه تنها واحدهای درسی ام سنگین بود بلکه به خاطر آموزش مجازی و مشکلات حادی که در این خصوص وجود داشت، دچار نوعی افسردگی روحی شده بودم که مرگ مادربزرگم نیز به این ماجرا دامن زد. به ناچار نزد پزشک متخصص رفتم و او مقداری داروی اعصاب و روان برایم تجویز کرد ولی من داروهایم را استفاده نکردم و به این دلیل دچار توهم شدم! 

قاتل «مهرثنای کوچولو» مدعی شد: به من الهام می شد که باید فرزندم را بکشم! من هم وقتی مهرثنا در خواب بود با دستم مجاری تنفسی (دهان و بینی) او را بستم تا این که خفه شد! بعد از آن بود که فهمیدم چه کار کرده ام! خانواده ام می گفتند ماموران اورژانس مرا به تخت بستند تا به بیمارستان ببرند! ولی من دچار توهم بودم و افکار عجیبی به ذهنم می آمد.

به دنبال اظهارات و ادعاهای عجیب این زن جوان، قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد دستور انتقال وی به مرکز درمانی و انجام معاینات پزشکی را صادر کرد تا زوایای پنهان این جنایت تکان دهنده با نظر پزشکان قانونی روشن شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

سجادپور


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: اعتراف زن دانشجو به یک قتل هولناک / شب بود که سراغش رفتم + عکس – نیوز

https://www.news.ir/179294/%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81-%D8%B2%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D9%82%D8%AA%D9%84-%D9%87%D9%88%D9%84%D9%86%D8%A7%DA%A9-%D8%B4%D8%A8-%D8%A8%D9%88/

حوادث