دسته‌ها
مقالات

اعتراف ابلیس سیاه به قتل پدرخوانده در شهرک غرب تهران – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: مرد جوان که با همدستی یک مجرم خطرناک و دوستانش، پدرخوانده‌اش را قربانی سرقت مرگبار کرده بود، پای میز محاکمه قرار گرفت.

به گزارش گروه حوادث رکنا، رسیدگی به این پرونده از ۲۱ بهمن ۹۷ همزمان با گزارش قتل مرد ۶۸ ساله‌ای به نام احمد در بلوار دریا در تهران آغاز شد. با حضور تیم جنایی در محل، آن‌ها با جسد احمد در حالی که خفه شده بود رو‌به‌رو شدند.
پسر احمد که ماجرا را به پلیس خبر داده بود در تحقیقات گفت: سال ۷۸ مادرم فوت شد و پدرم دوباره ازدواج کرد. آن زمان تمام اموالش را به نام من زد که این موضوع باعث ناراحتی پسر همسر دوم پدرم شد. کامبیز چند بار بر سر این موضوع با پدرم درگیر شده بود. امروز کامبیز با من تماس گرفت و گفت هرچه با پدرم تماس می‌گیرد او جواب نمی‌دهد. نگران به اینجا آمده و با جسد پدرم رو‌به‌رو شدم. کامبیز در ادامه دستگیر شد و در تحقیقات اظهارات متناقضی را مطرح کرد، اما در ادامه لب به اعتراف باز کرد و گفت: سه نفر را برای سرقت از پدر خانواده‌ام اجیر کردم که آن‌ها پیرمرد را کشتند.
در ادامه سه متهم اجیر شده دستگیر شدند که در تحقیقات مشخص شد، یکی از آن‌ها مجرمی خطرناک معروف به ابلیس سیاه است.
با تکمیل تحقیقات پرونده برای محاکمه به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و دیروز متهمان به ریاست قاضی زالی و با حضور قاضی مستشارعلی دلداری محاکمه شدند.
در ابتدای این جلسه اولیای دم برای قاتل درخواست قصاص و برای دیگر متهمان اشد مجازات خواستند. پسر خوانده مقتول در دفاع از خود گفت: پول نزول کرده بودم و وضع مالی‌ام بد شده بود. چند بار از پدرخوانده‌ام خواستم کمکم کند، اما قبول نکرد. به همین خاطر از یک مجرم سابقه‌دار به نام نصیر معروف به ابلیس خواستم از خانه‌اش سرقت کنند که آن‌ها او را کشتند.
در ادامه نصیر هم با قبول اتهامش گفت: من و دو همدستم با دو غذایی که کامبیز به ما داده بود، به مقابل خانه مقتول رفته و گفتیم غذای نذری آورده‌ایم. بعد وارد خانه شده و روی سینه مقتول نشسته و لباسش را دور سر و صورتش پیچیدیم که باعث خفگی او شد. سپس طلا، پول و فرش ابریشم از آنجا سرقت کرده و بیرون آمدیم.
در ادامه دو متهم دیگر پرونده هم اتهامات خود را قبول کردند. با دفاعیات متهمان و وکلای آنها، قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: اعتراف ابلیس سیاه به قتل پدرخوانده در شهرک غرب تهران – نیوز

https://www.news.ir/128138/%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81-%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D8%AA%D9%84-%D9%BE%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4/

حوادث