دسته‌ها
مقالات

اعترافات سارق ۲۷ ساله در تهران / اعتراف به ۲۱ فقره سرقت – نیوزبازنشر خبر از news.ir

سرهنگ “دوست علی جلیلیان”  اظهار کرد: با تماس تلفنی تعدادی از شهروندان به مرکز فوریت های پلیسی و مراجعه آنان به کلانتری، مشخص شد که وقوع سرقت در محدوده کلانتری ۱۳۰ نازی آباد در مدت اخیر افزایش یافته است. پس از کمیسیون های بررسی موضوع، افزایش گشت های انتظامی هدفمند در محدوده کلانتری افزایش یافت.

به گزارش رکنا ، وی با اشاره به اینکه در پالایش های اطلاعاتی مشخص شد که سارق یا سارقان به سراغ موتورسیکلت های فاقد قفل و ضریب ایمنی کمتری می روند، افزود: گشت زنی های انتطامی ادامه داشت تا اینکه ساعت ۱۰:۵۲ سی و یکم تیرماه تیم عملیاتی کلانتری ۱۳۰نازی آباد حین گشت زنی در حوالی خیابان نازی آباد به راکب موتور سیکلت فاقد پلاکی مشکوک شدند.

این مقام انتظامی گفت: گشت انتظامی کلانتری دستور توقف موتورسیکلت را صادر ولی راکب موتورسیکلت به محض مشاهده گشت انتظامی کلانتری به سرعت موتورسیکلت افزوده و سعی کرد با سوء استفاده از تردد خودرو های شهر خود را در ترافیک شهر پنهان و متواری شود.

سرکلانتر هفتم پایتخت تصریح کرد: پس از مدتی تعقیب گریز، ماموران کلانتری موفق شدند وی را دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری نازی آباد انتقال دهند.

وی با بیان اینکه در پالایش های اطلاعاتی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و پیش به همین جرم سه مرتبه روانه زندان شده است، اضافه کرد: متهم ۲۷ ساله در کلانتری به ۲۱ فقره سرقت موتورسیکلت های فاقد قفل اعتراف کرد.

این مقام پلیسی ابراز داشت: با تکمیل تحقیقات پلیسی متهم به دادسرا معرفی و شناسایی مالخران موتورسیکلت های سرقتی در دستور کار قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: اعترافات سارق ۲۷ ساله در تهران / اعتراف به ۲۱ فقره سرقت – نیوز

https://www.news.ir/123272/%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82-%DB%B2%DB%B7-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81/

حوادث