دسته‌ها
مقالات

از جای در رفتن چرخ یکدستگاه ۲۰۶ در حین حرکت / تهران – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت، گفت: علت بار ترافیکی صبحگاهی در مسیر اتوبان صیاد خواجه عبدالله در رفتن چرخ یکدستگاه ۲۰۶ از جای خود در این حرکت بود که باعث توقف خودروها در این محدوده برای لحظاتی گردیده بود

از جای در رفتن چرخ یکدستگاه 206 در حین حرکت / تهران

به گزارش رکنا، “مجید رنجبر ” در توضیح این خبر، عنوان کرد: در ساعت ۰۸:۲۰ در مسیر شمال به جنوب اتوبان شهید صیاد شیرازی محدوده خواجه عبدالله از جای درآمدن چرخ یک دستگاه ۲۰۶ در حین حرکت باعث توقف این وسیله نقلیه در لاین میانی اتوبان و توقف خودروها در این محدوده برای لحظاتی گردید .

این مقام انتظامی عنوان کرد: با توجه به غیر قابل حرکت بودن ۲۰۶ خودروهای دیگر پشت سر این وسیله نقلیه متوقف سدند که این خود باعث بروز ترافیک در این محدوده گردید .

ترافیک سنگین در توبان شهید صیاد شیرازی

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت ادامه داد: به همین علت صبح امروز علاوه بر وجود ترافیک صبحگاهی در این محدوده ، شاهد بار سنگین ترافیکی بیشتری در این محدوده بودیم که با حضور عوامل پلیس راهور و آمدن به موقع جرثقیل و انتقال این خودرو به لاین کندرو از بار ترافیکی کاسته شد و جریان ترافیک به حالت اولیه بازگشت.

رنجبر از رانندگان خودورها خواست قبل از حرکت از سالم بودن چرخ ها و سیستم های خودرو مطمئن شوند و سپس اقدام به حرکت کنند تا دیگر شاهد بروز این گونه حوادث نباشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: از جای در رفتن چرخ یکدستگاه ۲۰۶ در حین حرکت / تهران – نیوز

https://www.news.ir/184726/%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%86%D8%B1%D8%AE-%DB%8C%DA%A9%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DB%B2%DB%B0%DB%B6-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%DB%8C%D9%86-%D8%AD/

حوادث