دسته‌ها
مقالات

ازدواج دوقلوهای ۶ ساله با یکدیگر + عکس – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش گروه ترجمه رکنا،ازدواج خواهر برادر دو قلوی شش ساله در تایلند چیز عجیبی نیست و اکنون خواهر و برادر دو قلوی ۶ ساله نیز در تایلند به شیوه ی سنتی ازدواج کرده اند.

مادر و پدرهای دوقلو ها در تایلند اعتقاد دارند که این بچه ها در اصل یک روح هستند در دو بدن و ازدواج بین این دو را مقدس و خوش یمن می دانند.

تایلندی ها اعتقاد دارند ازدواج خواهر و برادر دو قلو سبب افزایش طول عمر آنها و البته سبب باز شدن بخت و اقبال آنها و رسیدن آن دو به پول و ثروت شده و البته برای خانواده نیز خوش یمن است.

همچنین در تایلند نیز اعتقاد بر این است عقد دو قلوها اصولا در آسمان ها بسته شده است.

البته این قبیل ازدواج ها در قوانین تایلند جایی ندارند و بیشتر جنبه سمبولیک دارند و البته زمانی که هر یک از این دو بزرگ شدند برای خود شریک زندگی واقعی پیدا می کنند و متاهل می شوند و این قبیل ازدواج ها جنبه ی واقعی و رسمی ندارند و بر اساس باورهای تایلندی ها برای خوش یمن بودن صورت می گیرند.

به تازگی یک خواهر و برادر دو قلو به نام گیتار و کیوی که متولد سال ۲۰۱۲ هستند در تایلند با یکدیگر ازدواج کردند.

پدر و مادر این دو کودک معتقدند که این ازدواج به دلیل آن که آنان در گذشته یک بار به دنیا آمدند و مردند و دوباره متولد شدند صورت گرفته تا همیشه یار و شریک یکدیگر باقی بمانند.اخبار ۲۴ ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

لینک منبع: ازدواج دوقلوهای ۶ ساله با یکدیگر + عکس – نیوز

https://www.news.ir/175741/%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D8%AF%D9%88%D9%82%D9%84%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DB%B6-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%DA%A9%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%B9%DA%A9%D8%B3/

حوادث