دسته‌ها
مقالات

آرزوی مرگ یک قاضی برای ناپدری قاتل + عکس – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا، متهم که ناپدری کودکی ۲ ساله بوده به حدی قربانی اش را کتک زده و بدنش را سوزانده که کودک جان خود را از دست داده است.

به گزارش پلیس ویرجینیای شمالی متهم “جان پاور ” ۴۷ ساله پسر خوانده ۲ ساله خود “جو”‌ را به شدت کتک زده ، بدنش را سوزانده و او را به دیواره وان حمام کوبیده تا جان سپرده است .

بنا بر اطلاعات موجود پلیس تمامی آزار و اذیت های قربانی در حضور مادر کودک صورت گرفته و او تنها در برابر حملات وحشیانه همسرش از ترس سکوت کرده است.

خنگوی پلیس نیز بیان کرد که پزشکی قانونی کبودی های زیادی در ناحیه گردن و چانه ؛ قفسه سینه ، سوختگی و سایش در ناحیه پیشانی و کتف قربانی و شکستگی های زیادی در اندام های “جو ” یافته است.

قاضی پرونده با بازخوانی شواهد موجود قتل این کودک را بسیار فجیع توجیه کرده و ناپدری را به ۱۵ سال زندان محکوم کرد این در حالی است که تاکید کرد آرزوی مرگ متهم را به دلیل شقاوت و بی رحمی در زندان دارد. زیرا متهم را سزاوارمرگ اما با توجه به قوانین متهم تنها به ۱۵ سال زندان محکوم خواهد شد.

قاضی همچنین به مادر کودک و دیگر مادرانی که از همسران خود جدا شده اند در خواست کرد با هر مردی که در فضای مجازی ملاقات می کنند ارتباط برقرار نکرده و تا شناخت کامل با آنها ازدواج نکنند تا شاهد چنین ماجراهایی نباشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

لینک منبع: آرزوی مرگ یک قاضی برای ناپدری قاتل + عکس – نیوز

https://www.news.ir/240723/%D8%A2%D8%B1%D8%B2%D9%88%DB%8C-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%DB%8C%DA%A9-%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D9%BE%D8%AF%D8%B1%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D8%AA%D9%84-%D8%B9%DA%A9%D8%B3/

حوادث