دسته‌ها
مقالات

آخرین جزئیات از انفجار و آتش سوزی در خیابان نظری تهران / نشت گاز علت اولیه + فیلم و عکس – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا ، بلافاصله نیروهای امدادی آتش نشانی تهران خود را به محل حادثه که ساختمانی در خیابان نظری بود رساندند.

سید جلال ملکی – سخنگوی آتش نشانی تهران در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی رکنا ضمن گفتن از اینکه بلافاصله ۴ ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام می‌شوند گفت : کل ساختمان ۴ طبقه درگیر آتش شده است . مرکز آتش در واحدی از ساختمان بود که محل نگهداری کتاب بوده و به عبارتی انتشاراتی است .

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران تاکید داشت : در دیگر واحدهای این ساختمان ، خانواده ساکن بود و افراد ساکن در آپارتمان با صدای انفجار سراسیمه خود را به خیابان رسانده اند . تلاش برای مهار آتش و نرسیدن شعله های آتش به منازل ساکنان انجام  شد.

وی در خصوص برآورد اولیه از علت وقوع این حادثه گفت : کارشناسان باید نظر قطعی را بدهند ولی با نشانه های وقوع این آتش سوزی به نظر نشت گاز و انفجار ناشی از آن ، موجب وقوع چنین حادثه ای شده است .

گفتنی است بر پایه این گزارش ، انفجار در طبقه دوم ساختمان رخ داده که به دلیل این انفجار بخشی از ساختمان تخریب و ساختمان دچار حریق شد.

به گفته شاهدان عینی افرادی داخل ساختمان محبوس بودند. آتش نشانان سریعاً خود را به داخل ساختمان رساندند و ۴ نفر (۳ آقا و یک خانم) از ساختمان خارج شدند و به دلیل مصدومیت تحویل عوامل اورژانس داده شدند.

آتش خاموش شده و آتش نشانان مشغول لکه گیری و ایمن سازی محل هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

لینک منبع: آخرین جزئیات از انفجار و آتش سوزی در خیابان نظری تهران / نشت گاز علت اولیه + فیلم و عکس – نیوز

https://www.news.ir/148732/%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D9%81%D8%AC%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%A2%D8%AA%D8%B4-%D8%B3%D9%88%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%DB%8C%D8%A7/

حوادث