دسته‌ها
مقالات

آتش سوزی یک واحد مغازه در خیابان شوش/ جان باختن یک آتش نشان – نیوزبازنشر خبر از news.ir

به گزارش رکنا ، جلال ملکی اظهار کرد: ساعت ۲۰:۳۵ دقیقه امشب یک مورد آتش‌سوزی در یک واحد مغازه در خیابان شوش خیابان صابونیان به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام می‌شود.

وی افزود: سریعاً سه ایستگاه به همراه خودروهای پشتیبانی در مدت زمان کمتر از ۴ دقیقه به محل آتش سوزی می رسند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: محل آتش‌سوزی یک سرا (گاراژ) بود که این واحد عرضه و فروش لوازم خانگی داشته است.

ملکی گفت: مغازه‌ای که از پشت بام آن دود خارج می‌شد سریعاً شناسایی و درب اتوماتیک آن با ابزار باز می‌شود.

وی گفت: حجم بسیار زیادی از دود و حرارت با باز شدن در از مغازه بیرون می‌زند و آتش‌نشانان با نیت پیشرفت کار وارد مغازه می‌شوند.

وی خاطر نشان کرد: در محل یک چاه متعلق به بالابر بوده است که ارتفاع حدود ۳ الی ۴ متر داشته که یکی از آتش نشانان به دلیل اینکه این چاله را ندیده در آن سقوط می‌کند و وضعیت جسمانی شدید و وخیمی در صحنه داشت که تحویل عوامل اورژانس داده می‌شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: با تلاش آتش نشانان مشخص می‌شود که آتش از زیر زمین بوده و در حال حاضر آتش کاملاً خاموش شده و نیروها در حال خارج کردن دود هستند.

ملکی در پایان گفت: متأسفانه همکار ما به دلیل شدت جراحات وارد شده جان خود را از دست داد و به فیض شهادت نائل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک منبع: آتش سوزی یک واحد مغازه در خیابان شوش/ جان باختن یک آتش نشان – نیوز

https://www.news.ir/123563/%D8%A2%D8%AA%D8%B4-%D8%B3%D9%88%D8%B2%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D9%88%D8%A7%D8%AD%D8%AF-%D9%85%D8%BA%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%88%D8%B4-%D8%AC%D8%A7/

حوادث