دسته‌ها
مقالات

آتش سوزی مهیب در ورامین + عکس – نیوزبازنشر خبر از news.ir

حوادث رکنا: سخنگوی آتش‌نشانی تهران از آتش‌سوزی مخازن حاوی روغن سوخته در یک کارگاه صنعتی در جاده ورامین خبر داد.

آتش سوزی مهیب در ورامین + عکس

به گزارش رکنا، سیدجلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک کارگاه صنعتی در جاده ورامین، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۲:۰۴ ظهر امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک کارگاه صنعتی واقع در جاده ورامین، محله قلعه‌نو، خیابان ذوالفقاری به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تانکر آب به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک بخش صنعتی بود، در بخشی از آن کارگاهی به وسعت حدود ۵۰۰ متر وجود داشت که در زمینه تصفیه روغنهای سوخته فعالیت صورت می‌گرفت و هفت مخزن (سه مخزن روباز و سه مخزن روبسته) با ظرفیتهای مختلف در آن وجود داشت.

وی خاطرنشان کرد: هر هفت مخزن کاملاً شعله‌ور شده و آتش در حال سرایت به سایر بخشها و کارگاه‌های همجوار بود که آتش‌نشانان همزمان با استفاده از مقداری آب و کف، عملیات خاموش کردن آتش را خاموش کرده و از سرایت آتش به کارگاه‌های همجوار جلوگیری شد.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه این حادثه مصدوم و تلفات جانی برجای نگذاشت، از اتمام این عملیات در ساعت ۱۳:۰۴ و تحویل محل حادثه به مسئولان خبر داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 


آیا این خبر مفید بود؟

لینک منبع: آتش سوزی مهیب در ورامین + عکس – نیوز

https://www.news.ir/173580/%D8%A2%D8%AA%D8%B4-%D8%B3%D9%88%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D9%87%DB%8C%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%B9%DA%A9%D8%B3/

حوادث