دسته‌ها
مقالات

آتش سوزی در یک بیمارستان در خیابان جلال آل احمد تهران / بیماران جان سالم به در بردند+ عکس ها – نیوزبازنشر خبر از news.ir

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از مهار آتش‌سوزی در بخش غیرپزشکی یک بیمارستان در خیابان جلال‌ آل‌احمد خبر داد.

به گزارش رکنا، سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک مرکز درمانی، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۵:۱۹ صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک مرکز درمانی واقع در خیابان جلال آل‌احمد، نرسیده به خیابان کارگر شمالی به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی و خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور نخستین گروه از آتش‌نشانان در مدت زمان حدود سه دقیقه در محل حادثه، ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در طبقه دوم در مجاورت بخشهای درمانی، اتاقکی به وسعت حدود ۶ تا هفت متر وجود داشته که وسایل تهیه کپی و سایر لوازم در آن قرار گرفته بود.

آتش سوزی در بیمارستانی در تهران / آتش به موقع مهار شد

وی خاطرنشان کرد: در اتاقک مذکور آتش‌سوزی روی داده و به بخشی از سقفهای کاذب بالای اتاقک نیز سرایت کرده و در حال گسترش بود که آتش‌نشانان عملیات خود را آغاز کرده و سریعاً آتش خاموش شد.

ملکی با بیان اینکه مقداری دود نیز به راهرو همان بخش سرایت کرده بود، بیان کرد: خوشبختانه از سرایت آتش به بخشهای دیگر جلوگیری و دود حاصله نیز تخلیه شد همچنین خوشبختانه مشکلی برای بیماران که در بخشهای مجاور حضور داشتند، پیش نیامد.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران عنوان کرد: فقط چند نفری که در راهرو حضور داشتند برای جلوگیری از اینکه مشکلی پیش نیاید، به فضای باز منتقل شدند، اکنون نیز بخشهای درمانی بیمارستان در حال خدمت‌رسانی است و مشکلی برای بیماران به وجود نیامد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

بیمارستان آتش سوزی

بیمارستان آتش سوزی تهران

آنش سوزی تهران

آتش سوزی بیمارستان تهران مهار شد

لینک منبع: آتش سوزی در یک بیمارستان در خیابان جلال آل احمد تهران / بیماران جان سالم به در بردند+ عکس ها – نیوز

https://www.news.ir/128244/%D8%A2%D8%AA%D8%B4-%D8%B3%D9%88%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%84%D8%A7%D9%84/

حوادث